Anadolu Üniversitesi 2011-2012 Güz Dönemi Sınav Sonuçları açıklandı

Güz dönemi ara sınav sonuçları açıklanmıştır arkadaşlar haberiniz olsun. Sınav sonuçlarını şu sıralar öğrenmen zor zira sistem çömüş durumda. Birçok tarayıcıdan zorlayarak nihayet ben sınav sonuçlarını öğrendim. Anadolu Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencisi olarak ilk güz dönemini kotarmış bulunmaktayım.

Sizler de sınav sonuçları için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken site açılınca TC Kimlik No ile Anadolu Üniversitesi’nin bürolarından aldığınız şifreyi gelen ekrana girmek.

Ben kredili sisteme geçildiğini bilmediğimden dolayı derslere çalışmaya çok geç başladım. Hatta öyle ki derslerden bazılarını eledim.

Sonuç olarak bu kardeşiniz ilk sınavda Eski Anadolu Tarihi, İslam Tarihi ve Medeniyeti I, Tarih Metodu, Orta Asya Türk Tarihi, Hellen ve Roma Tarihi ve Temel Bilgi Teknolojileri I’i kotarmış durumda. Allah’ıma şükürler olsun. Kitapları geç temin edip, onca meşgale arasında uykunda ve sosyal ihtiyaçlardan çalarak çalışıyordum. Hatta ve hatta bir itirafım olacak ‘Ulan metroda ders mi çalışılır’ veya ‘Ulan dolmuşta test mi çözülür’ diyerek aşağıladığım kişilerle aynı işlemi yaparken de hayıflanıyordum.

İlim irfanın yeri ve zamanı olmaz. Bilgi edinmenin vakti olmaz! İlk sınavda sadece Osmanlı Türkçesi I dersinden geçemedim. Bu da elediğim derslerden biriydi. İnşallah bu dersi de vereceğim.

Tarih aşkı ve çevresine ilim irfan yamak için tarih tahsil eden bu kardeşiniz için dualarınızı eksik etmeyin. Önümüzdeki sınavlar için çalışmalar başlasın…

Anadolu Üniversitesi 2011-2012 Bahar Dönemi Sınav Sonuçları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir