Artık amatör bir machinima’cıyım diyebilirim

Daha önce machinima testlerine başladığımı dile getirmiş ve iki adet video yayınlamıştım. O iki video üzerine bir iki video daha ekledim. Biri Napoleon: Total War diğeri ise Medieval II: Total War’dan iki adet savaş machiniması…

Not! Machinima’ları izlemeye başlayınca oynatıcının sağ alt köşesinde beliren disk işaretine tıklayın. Burada 720p’yi seçin ki orijinal yüksek kaliteyi yakalayın.

3. machinima denemem Napoleon: Total War’dan gelsin. Osmanlı Rus savaşlarını konu edinen, kurgusuz kayda aldığım sahneleri anlık bir şekilde serpiştirmem sonucu ortaya çıkan yapım:

4. machinima denemem de Medieval II: Total War’dan. Buradaki konu ise Osmanlı’nın Balkanlar’da yayılması. Herhangi bir savaşı değil, bir çatışmayı konu ediniyor diyebiliriz. Tarihi bir gerçekçiliği yok, lakin birçok köprü savaşımızın olduğu da biliniyor. Neyse lafı uzatmıyor ve en yeni machinima’m ile sizleri başbaşa bırakıyorum:

 Bundan sonra yeni programlar öğrenip efektler, kurgulama, kamera hareketleri gibi hususlara özen göstereceğim. Kim bilir, belki Fetih 1453’e taş çıkaran bir yapım ortaya koyarım?

Önceki machinima’larım için buraya bakabilirsiniz.

Artık amatör bir machinima’cıyım diyebilirim” üzerine bir düşünce

  1. Caner

    Abi M2TW’Ye bayıldım doğrusu.Arkadaki müzik çok oturmuş.Senden birde M2TW Kuşatma Savaşı bekliyorum 🙂

    Yorumu değerlendir Thumb up 0 Thumb down 0

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir