Melih Gökçek’in Twitter’la ilgili planları olduğu ortaya çıktı!

Başlıkta okuduğunuz üzere ilginç bir haberle karşınızdayım. İddia büyük! ‘Bütün Türkiye bizim belediyenin Twitter’ını takip edecek’. İnterneti en aktif siyasetçisi ve devlet adamı Melih Gökçek’in Twitter’la ilgili yeni projesi ne?

Beyaz TV’de hafta sonları yayınlanan ve sunuculuğunu Sedat Yazıcıoğlu’nun yaptığı Sağduyu programının iki tanınmış konuğu vardı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve Seda Sayan, Sedat Yazıcıoğlu’nun sorularını yanıtladı hatta beraber şarkı dahi söylediler. Lakin bu bölümlerden ziyade biz, sosyal medya müdavimleri, Twitter’la ilgili konuya odaklanacağız.

Sedat Yazıcıoğlu’nun sorularıya açığa çıkan Melih Gökçek’in Twitter projesiyle alakalı yaptığı açıklamaların videosunu sizler için YouTube profilime yükledim.

Gecelere kadar çalışan ve Twitter’da da takipçilerini yalnız bırakmayan Başkan Melih Gökçek’e Sedat Yazıcıoğlu, ‘Gece adam araman için sınır kaç?’ diye soruyor, gelen cevap ‘1-2 …’ olunca Seda Sayan ‘Twitter’dasınız o kadar erken yatmıyorsunuz’ sözleriyle sohbete giriş yapıyor… E ‘Twitter’ dendi değil mi? Melih Gökçek de bunun üzerine bombayı patlatıyor…

Daha fazla uzatmayayım siz videoyu izleyin. Bu arada unutmadan BeyazGazete.Com‘a yansıyan haber de düet ile alakalı bakmanızı öneriyorum. Twitter ile alakalı sohbet ise aşağıdaki videoda sizleri bekliyor:

Son olarak günler önce Can Ataş kardeşimiz için başlattığımız yardım kampanyası için İHH, aileye devlet kanadı altına girene kadar (Nisam 2012’ye kadar) maddi ve manevi yardımda bulunacak. Bugün bana mail attılar. Eğer siz de aileye yardımda bulunmak istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir