Nazlı Öğretmen Ve Öğrencileri Şimdi Daha Mutlu

nazli-ogretmen-ogrenciler5

Gönüllü vatandaşlar olarak üzerimize düşeni yaptık.

Eski öğrenci arkadaşım, şimdi yeni öğretmen arkadaşım olan Nazlı için başlattığım faaliyeti sonlandırıyorum. Daha önce dediğim gibi tamamıyla kendisine benim destek olma amacıyla çevremi de dahil ederek başlattığım faaliyet, duyarlı vatandaşların gerekli yardımlarının ulaşımıyla sona ermiştir.

Beni nezdinde farklı kefede tutan insanlar ve internetin vesilesiyle faaliyet çok büyük kitlelere ulaştı. Şimdi yardımda bulunanlara teşekkür etmek istiyor ve çocuklarımızın mutluluğunu birkaç fotoğraf ile size göstermek istiyorum.

Beyza Memişoğlu İstanbul, İlker İnanç Antalya, MAKÜ Personel ve Öğrencileri Burdur, Ali Bulut Ankara, Murat Doğan İstanbul, Hadi Güven İstanbul, Mehmet Ali Ergin, İbrahim Kılıç, Sultan Gül Kutlu, Dorga Tohumculuk, MAKİ Eğitim Araçları Alen Özkaran, Filiz Yıldırım, Caner Öncel, Muharrem Çakır, Melek Koç, Kadir Güngör, Emre Yurt, Gazi Üniversitesi Maliye Bölümü, Ümmü Sürme, Gökhan Horzum, Tuna Kurt, Müge Kırali, Mehmet Yayla, Eda erdemli ve yardımlarda bulunan diğer nice değerli vatandaşlarımız ile kurumlara çok ama çok teşekkür ederiz.

Teşekkürler değerli vicdanlı vatandaşlar. Nazlı Öğretmen ve öğrencileri şimdi daha mutlular, her geçen gün medeniyetimizin galebesi için eğitimlerini sürdürmeye devam ediyorlar…

nazli-ogretmen-ogrenciler

nazli-ogretmen-ogrenciler2

nazli-ogretmen-ogrenciler3

nazli-ogretmen-ogrenciler4

 

Nazlı Öğretmen Ve Öğrencileri Şimdi Daha Mutlu” üzerine 12 düşünce

 1. Nurdan Bektaş

  Nazlı Öğretmenim destek çağrınızı aldık ve yanınızdayız bilin istedim. Ben de küçükken başkalarından aldığım kitapları okuyarak büyüyen bir çocuk olarak bu yardımların bir çocuğa nasıl bir umut olduğunu biliyorum. Başka bir dünya daha ekleniyor dünyasına çocuğun hiç bilmediği uzakta ama sanki elini tutmuşcasına yanında. Çocuklarınız çok şanslı sizin gibi bir öğretmenleri olduğu için… Çocukların dünyasının güzelleştirmek de bizim elimizde hep güzellikler görsünler onlarda aynı güzelliği başka çocuklara taşısınlar…

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 28 Thumb down 0

  Yanıtla
 2. Yusuf Altunok

  Merhaba abicigim küçükte olsa yardımda bulunmak isterim. Şayet öğretmenimize bir sekilde ulaşabilirsem kendi adına bir miktar maddi yardımda bulunmak isterim ve kendisi benim adıma artık nereye kullanmak isterse. Yurt dışında olduğumdan defterdi oyuncakti göndermek yerine bence öğretmenimiz adına maddi yardım en dogrusu diye düşünüyorum. Şayet sizlerin daha iyi önerileri varsa email adresimden bana ulaşabilir siniz.
  Saygılarımla
  Yusuf

  Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 6 Thumb down 0

  Yanıtla
  1. Talha Turhal Yazar

   İletişim bilgileri haber içerisinde var. Okul telefon numaralarını arayabilirsiniz.

   Yorumu değerlendir Thumb up 1 Thumb down 0

   Yanıtla
 3. bajar emed

  size neden bildiriliyor anlamadim tum iletisim bilgileri var arayip sorabilirler.

  Yorumu değerlendir Thumb up 0 Thumb down 1

  Yanıtla
  1. Talha Turhal Yazar

   Ben kendisiyle öğrencilikten arkadaşım, aslında öğretmen arkadaşımız çevresindeki arkadaşlarına ihtiyaçlarını söyledi. Ben de bir liste istedim ki daha ciddi büyük bir yardım yapalım. Kötü de etmedik zira sosyal sorumluluktur bunlar.

   Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 9 Thumb down 0

   Yanıtla
 4. Nihat Özpay

  Böylesine hayırlı bir işe vesile olduğun için teşekkürler Talha. Bende elimden geleni yapmaya çalışacağım.

  Yorumu değerlendir Thumb up 0 Thumb down 0

  Yanıtla
  1. Talha Turhal Yazar

   Güzel sözlerin için teşekkür ederim, yardımların için şimdiden ayrıca teşekkür ederim değerli dostum.

   Yorumu değerlendir Thumb up 0 Thumb down 0

   Yanıtla
 5. isimsiz

  Ceo arkadaşlara ilettim. Gereğini yapacağız Talha bey. Böyle bir konuya vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

  Yorumu değerlendir Thumb up 0 Thumb down 0

  Yanıtla
 6. Tuncay MORKOÇ

  Okuldaki ana sınıfı çocukları için gerekli eğitim materyali ve oyuncak takımı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından gönderilmiş, malzemeler teslim edilmiştir.
  Güle güle kullansınlar…

  Yorumu değerlendir Thumb up 1 Thumb down 0

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir