TeknoSeyir İzleyicileri Total War’a Doydu

teknoseyir-talhaturhal-macidbeyhan

TeknoSeyir’de Rome II incelemesinden sonra tüm Total War serileri ve koleksiyon paketleri üzerine konuştuk.

Daha önce TeknoSeyir’de Rome II’ye Mercek Tuttuk başlıklı yazımda İstanbul ziyaretimden ve TeknoSeyir’de yaptığımız çekimin ilk bölümünden size bahsetmiştim. İlk bölümde Rome II incelemesi yapmıştık. İlk programda bahsettiğimiz ikinci bölüm de nihayet sizlerle.

TeknoSeyir’de ikinci bir çekim daha yaparak bu zamana kadar çıkmış tüm Total War koleksiyon paketlerini incelerken aynı zamanda bu dev strateji oyunu ailesinin tüm üyelerine de değindik. Açıkçası eşine az rastlanır bir program oldu. Zira dünyada bu koleksiyon paketlerini bir araya getiren bir başka program yok, görenler varsa söylesinler 🙂

Son olarak başlık ‘Bay Aynen Öyle’den Total War Serilerine Bir Bakış’ olabilirmiş. Zira Macid’i o kadar çok tasdik etmişim ki yeni bir lakap edinecek kadar yaklaşık 25 senelik hayatımda hiç kullanmadığım kadar ‘aynen öyle’ demişim. Yaklaşık 3 sene Beyaz TV’de sunuculuğum var 1 kere aynen öyle demedim, yani ben bile şaşırdım bu olaya :). Yorgunluğuma verin artık. Bu programı bitirdikten sonra hemen uçağa yetişip 2 günlük İstanbul maratonunu Ankara’ya dönerek sonlandırmıştım.

Yeni Bölüm: http://www.teknoseyir.com/103335/total-war-efsanesi-teknoseyirde/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir