Teknoseyir’de Total War Attila’yı İnceledik

teknoseyir-ekip

Türkiye’nin parmakla gösterilen önemli teknoloji sitelerinden Teknoseyir’e yeniden konuk oldum.

Daha önce beraber çalışmanın, sektördaş olmanın yanı sıra ayrıca sevdiğim şahıslardan oluşan Teknoseyir ekibi, Türkiye’de büyük bir boşluğu dolduruyor. Samimi ve cana yakın oluşları, teknoloji/oyun severleri düşünerek içerik üretmeleri başarılı olmalarının bence en büyük etkeni.

Daha önce 2013’te ilk defa bu güzel ortama konuk olmuş ve bebare iki video çekmiştik. Bu içerikleri size daha önce şu başlıklarla sunmuştum:

TeknoSeyir İzleyicileri Total War’a Doydu

TeknoSeyir’de Rome II’ye Mercek Tuttuk

Şimdi ise Total War Attila’yı ve henüz yayına girmemiş (bu gece belki ilerleyen günlerde yayında olur) bir videoyu daha çektik.

Total War Attila videosuna buradan ulaşabilirsiniz: http://teknoseyir.com/total-war-attila-incelemesi

Bu da TWT’deki haber: http://www.totalwar-turkiye.com/total-war-attila-incelemesi-icin-teknoseyire-konuk-olduk.html

Eğer oyunlarla alakalı bir şey danışmak isterseniz gerek bu siteden gerek oyunlarla alakalı projenim Facebook sayfası olan https://www.facebook.com/YabguNizamPasha sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Teknoseyir’de Total War Attila’yı İnceledik” üzerine 2 düşünce

  1. Talha Turhal Yazar

   Yaptığım işle değil de fikirlerim, dünya görüşüm ve İslami duruşumla ilgilenenler tabi ayağa kalkar. Teknoloji ve video oyunlarının konuşulduğu bir ortamda dil, din, ırk muhabbeti açanlar elbette ayağa kalkar. Yadırgamıyorum.

   Teknoseyir’e de sunucular dışında kimsenin zarar vereceğini düşünmüyorum 🙂 işini iyi yapan her daim kazanır. Üç beş kemikçiye kalmadı site. İdeolojisi gözlerine ve kulağına mil çekmiş köleler mi zarar verecek? Açık ve net, boşa parmak yoruyorlar. Başka hiçbir şey değil.

   Hot debate. What do you think? Thumb up 32 Thumb down 32

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir