Yeni Plan Ve Projelerime Desteklerinizi Bekliyorum

yeni-duzen

Değerli kardeşlerim ve büyüklerim, benim için yeni bir vetire başlıyor. Ve ben bu vetirede sizleri de yanımda görmek istiyorum.

Uzun bir süredir uğraşmakta olduğum işler ve meşgaleler vesilesiyle birçok insan tanıdım. Tanımadığım ama beni bilen ve takip edenlerin sayısı ise irtibatta olduklarımdan çok daha fazla. İşte başta bu güzel insan topluluğu ve toplumumuz için yeni düzene uyacak şekilde içerik üretmeye karar verdim. Çevremin ve e-postalardan gelen geri dönüşlerin de verdiği kuvvet ile yeni bir nizam için kolları sıvadım. Benle beraber, görünürde bana ama aslında amacıma gönül vermiş kişiler de yardımlarını esirgememekte.

Bu arada amacım ne mi? Bilinçli ve şuurlu bireyler yetiştirmek.

Yeni Plan Ve Projeler Neler?

Yakında ve uzun bir süre sonra uygulamaya geçireceğim şekilde ikiye ayrılıyor plan ve projelerim.

Uzun vadede olabilecekler: Tarih içerikli radyo programı, tarih içerikli TV programı, kitap yazmak. Bu üç uğraşın birçok detayı tamam, iyi ve ses getirmeleri için uygun şartların oluşmasını beklemekteyim.

Kısa vade gerçekleşmesini arzu ettiklerim: Sitemin tasarımını değiştirecek ve dört kategoride içrik üreteceğim. Bunlar video oyunları-teknoloji, tarih-din, aktüel ve gezi. Bu kategorilerden oyun-teknoloji YabguNizamPasha takma adıyla bir profil ile diğer geriye kalan üç kategorideki içerikleri de Talha Turhal adıyla sizlere aktaracağım. Bundan sonra bireysel, tabiri caiz ise tek tabanca olarak, içerikler üretip paylaşıma sunacağım.

Nasıl Yardımcı Olursunuz?

Ben tek mücadele ediyor olarak görünebilirim ama bana yardım eden yakın çevremde bir elin parmağını geçmeyecek sayıda insan mevcut. İşte bu kardeşlerim projelerimin yapı taşlarından. Yukarıda yazıya dökülen “teklik” veya “tek tabanca” tabiri “az sayıda” ve “az imkanla” manalara geliyor.

Velhasıl giriştiğim bu yolda bana destek olmanızı, nasıl olursa olsun bir şekilde bu ulvi amaca yardımcı olmanızı istiyorum. Kimi üretilen içerikleri paylaşır, kimi içerik üretmeme yardımcı olur… Yardım etmenin türü size kalmış. Maddi manevi yardımlarınızı bekliyorum.

Üretilen İçerikler Ve Bilgi Paylaşımı Nerede Olacak?

www.talhaturhal.com‘da

İlk Yabgu Nizam Pasha Cephesinden Adım Atıldı

Yabgu Nizam Pasha, benim video oyunları kategorisinde uzun seneler boyunca kullandığım takma bir ad. Video oyun incelemeleri ve haberlerinin yanı sıra teknoloji kategorisine giren her şey bu profil adı altında üretilecek. Şimdiden şu aşağıda linklerini vereceğim sosyal ağ profillerimi takip etmenizi rica ediyorum.

Beni her daim destekleyen ve yardımlarını esirgemeyen Ali Ceylan, Yabgu Nizam Pasha takma adı ile üretilecek içeriklerin videolarında kullanmam için bir giriş videosu (intro veya teaser) hazırlamış.

Şimdiden teşekkür ediyorum, benimle olacağınıza inanıyor ve sizlere güveniyorum. Yeni gelişmeler oldukça buradan sizlere duyuracağım.

Yeni Plan Ve Projelerime Desteklerinizi Bekliyorum” üzerine bir düşünce

  1. yorumcu

    Takip edeceğim. Oyun faslı beni çok ilgilendirmiyor, ancak radyo ve kitap fikrini iyi buldum. Kadir Mısıroğlu’ nu takip ediyorum ve anlattıkları ülkemiz için hayati derecede önemlidir. Sizin tarih eğitiminiz ve forumdaki tarih konularında bilginiz olmasına rağmen bunu sonra açıklayacağım tipindeki davranışınız beni hep merak ettirmiştir. Kadir Mısıroğlu’ na bakışınızı da bunun üstüne ekleyince özellikle yakın tarihte gençlerin bilmesi gereken önemli bilgiler olduğunu düşünüyorum ve merakla bekliyorum.

    Hot debate. What do you think? Thumb up 4 Thumb down 5

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir